מוצרים 0 | סה"כ ₪0 :עגלת הקניות הרשמה חשבון שלי שירות לקוחות שאלות ותשובות תקנון חייגו ותתחדשו: 1800-30-30-50
 
 
 
 

מבצע iPhone 6

About Apple    MacBook Pro    MacBook Air    iMac    iPhone    iPad

iPhone 6

גדול יותר. טוב יותר.

iphone 6
iPhone 6 הוא לא רק גדול יותר - הוא טוב יותר בכל דרך. גדול יותר, אך עדיין דק משמעותית. יותר עוצמתי, אבל בעל ניצול כוח יעיל. עם משטח מתכתי חלק הפוגש את תצוגת ה-Retina HD החדשה. נוצרת צורה רציפה בין החומרה והתוכנה באופן מושלם, תוך יצירת דור חדש של iPhone שטוב יותר בכל מידה.

iphone 6
iPhone בתצורה הגדולה ביותר. והדקה ביותר.
פיתוח iPhone עם תצוגה גדולה ומתקדמת יותר נועד לדחוף את הקצה של העיצוב. מהמעבר החלק מזכוכית למתכת, לפרופיל היעיל, כל פרט שקל בקפידה על מנת לשפר את חוויתך. אז בזמן שהתצוגה גדולה יותר, ה-iPhone 6 מרגיש בדיוק כמו שצריך.
6.9mm
iPhone 6

7.1mm
iPhone 6 Plus

iphone
לא רק מסך גדול יותר. מסך טוב יותר.
ליצור תצוגה גדולה יותר זה דבר אחד. ליצור תצוגת מולטי-טאץ' גדולה יותר, עם צבעים מבריקים וניגודיות גבוהה בזוויות צפייה רחבות עוד יותר זה משהו אחר לגמרי. אבל זה בדיוק מה שעשינו עם תצוגת ה-Retina HD החדשה.
iphone


iphone

עוצמתי במיוחד. יעיל מאוד.
בנוי בארכיטקטורת 64-ביט של מחשבים שולחניים, שבב ה-A8 החדש מספק יותר כוח, אפילו כאשר משתמשים בתצוגה גדולה יותר. מעבד התנועה M8, אוסף נתונים מחיישנים מתקדמים וברומטר חדשני. עם חיי סוללה מוגדלים, iPhone 6 נותן לך לעשות יותר, למשך זמן ארוך יותר מאשר אי פעם.

ארכיטקטורת
64-bit
שבב
A8
מעבד תנועה
M8


iphone

המצלמה ששינתה את התמונות עכשיו עושה את אותו הדבר עבור וידאו.
יותר אנשים לוקחים יותר תמונות עם iPhone מאשר עם כל מצלמה אחרת. ועכשיו למצלמת iSight יש חיישן חדש עם "פוקוס פיקסלים" ואפשרויות וידאו חדשות, כמו צילום Full HD 1080p ב-60 פריימים לשנייה, הילוך איטי ב-240 פריימים לשנייה, ועוד מגוון מצבים שונים. כך יהיו לך יותר סיבות לתפוס יותר רגעים גם בוידאו.


 
 
שירות ותמיכה Dell מעבדה
Powered by NotebookClub.co.il